Dla zwolenników i sympatyków price action mam propozycję na spędzenie poniedziałkowego wieczoru. Nieco nawiązując do dawnych „Wieczorów z Wieczorkiem…” zapraszam na „Wieczór z Price Action”.

Czas?

Poniedziałek, 24 lipca, godz. 20.00.

Warunki uczestnictwa:

  • Względy organizacyjne wymuszają przeprowadzenie rejestracji. Nasz webinarowy pokój w clickmeeting posiada 50 miejsc, 10 zarezerwowaliśmy dla najbliższych przyjaciół i współpracowników, więc 40-ści miejsc jest wolnych. Po ewentualnym wyczerpaniu tej liczby, zapisy zamkniemy, by zagwarantować każdej zarejestrowanej osobie uczestnictwo w webinarze.
  • Webinar jest otwarty co należy rozumieć , że uczestnik nie ponosi kosztów finansowych, natomiast musi się liczyć, że spotkanie zajmie pewną ilość czasu – od 1,5 do 2 godzin.
  • Przygotowanie i przeprowadzenie webinaru to fascynująca, lecz ciężka praca, która z konieczności pochłania część mojego czasu (=życia). Nie mogę zagwarantować, że „Wieczory z Price Action” zawsze będą w 100% otwarte. Nie dotyczy to jednak spotkania 24-tego lipca i kilku kolejnych.

Plan działania:

  1. Rozpoczniemy od analizy par głównych i surowców. Będę również analizować rynki na życzenie uczestników (oczywiście w miarę możliwości czasowych i dostępności rynku na platformie). Przeprowadzę jedną analizę od czystego wykresu do typologii price action, wyjaśniając punkt po punkcie kolejne elementy analizy wraz z planem zagrań i antycypacji.
  2. Rozpoczniemy lekturę książki Marka Douglasa „W transie inwestowania”. Nie oznacza to, że opuszczam Niala Fullera! Kontynuuję refleksję o myśli australijskiego tradera w nowej serii „Dalej czytam Niala”. Kolejne odcinki niebawem! Proponuję lekturę książki Douglasa, bo uważam, że to bardzo wartościowa pozycja z psychologii tradingu. Chcę pomóc w odczytaniu głównych idei autora, zaproponować dyskusję, a przede wszystkim wykorzystanie wiedzy Marka Douglasa do poprawy jakości naszego tradingu. Poczytajmy więc wspólnie „W transie inwestowania”!
  3. Bez ćwiczeń „Wieczór z price action” byłby niepełny. Po 5-minutowej przerwie na kawę czy herbatę, zaproszę do ćwiczeń z analizy i tradingu. Przebieg ćwiczeń będę moderował, co należy rozumieć, iż czasem pomogę zadając pytania wynikające z metody, a czasem będę celowo wprowadzał w błąd. Każdy trader musi wziąć 100% odpowiedzialność za swój sposób myślenia oraz każdą decyzję na rynku i tak też ma być podczas ćwiczeń z analizy i tradingu price action podczas poniedziałkowego webinaru.

W sobotę na naszym portalu udostępnię „czyste” wykresy do poniedziałkowych ćwiczeń, by każdy zainteresowany miał czas odpowiednio się przygotować.

A więc, pozostaje mi już tylko jeszcze raz zaprosić na „Wieczór z Price Action…

Zbigniew Wieczorek

Specjalista w analizie Price Action z perspektywy wysokich interwałów czasowych. Dr nauk humanistycznych, wykładowca filozofii i logiki.